Telefon☎0 (412) 228 64 65

 

NOVA DANIŞMANLIK olarak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna (TKDK-IPARD) hazırlamış olduğumuz 4 proje kabul edildi, 3 proje ise yedek listesinde.

 

NOVA DANIŞMANLIK olarak, hazırladığımız ve kabul edilen projeler ile başta Diyarbakır ili olmak üzere bölge ekonomisinin gelişmesine önemli katkılar sunmaktadır.

NOVA DANIŞMANLIK, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna (TKDK-IPARD) hazırlamış olduğu 4 proje kabul edildi, 3 proje ise yedek listesinde. Hazırlanan projelerin toplam tutarı 12,396,000.00 TL tutarındadır. Bu kapsamdaki projeler, besicilik, broyler ile hindi üretimi projelerinden oluşmaktadır.

 

Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumuna (KKYDP-Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı) ise hazırladığımız 11 proje kabul edilerek toplam yatırım tutarı 15,650,000.00 TL tutarındadır. Bu programa hazırlanan projeler sertifikalı tohum, bakliyat işleme ve paketleme, Yemeklik mercimek işleme ve paketleme, çelik silo, soğuk hava deposu, bitkisel yağ üretimi, salça üretimi, fıstık işleme ile zeytin işleme ve paketleme tesislerinden oluşmaktadır.   

 

Tags: Diyarbakır proje,, Kosgeb projeleri, Diyarbakır proje danışmanlık, Güneydoğu kosgeb proje hazırlama, TKDK Proje hazırlama, Diyarbakır TKDK Proje Danışmanlığı, TKDK Proje Danışmanlığı, nova danışmanlık başarı haberleri, nova danismanlik diyarbakir, diyarbakır proje danışmanlıkg, güneydoğu proje danışmanlık